Naše nabídka

Nabízená vystoupení

Turnaj pohádkových postav

Vystoupení převážně pro děti.Když by se měli utkat udatný rytíř a prohnaný čert, kdo by byl vítězem? Tato otázka nás napadla, vyhodnotili jsme ji a přicházíme s jejím řešením a ukázkou, jak by to mohlo vypadat. Vystoupení je určeno hlavně dětem, ale na své si přijdou i rodiče. Ve vystoupení jsou použity i palné zbraně.

Poslední propadne peklu

Vystoupení pro všechny věkové kategorie.Polovážné vystoupení vytvořené podle námětu stejnojmenného filmu, kdy se na českém území potulují pasovští žoldnéři. V příběhu o nich se na scéně objeví kouzelný amulet, který splní jedno přání, ale s určitou podmínkou. S jakou? Nechte se překvapit. Vystoupení je situované do období třicetileté války. Ve vystoupení jsou použity palné zbraně.

Ukázka zbraní

Nabízíme k vystoupení, ale po předchozí domluvě.Rádi ukážeme repliky dobových zbraní i zbrojí a přidáme i krátké povídání o jejich historii a používání. Rozsah představovaného arzenálu a případné ukázkové střelby z palných zbraní jsou na včasné domluvě, standardně nepředvádíme.

Technické požadavky

Minimální vyhrazený prostor pro vystoupení by měl mít ve vnějších prostranstvích alespoň 5x8 metrů.

Prostor ve vnitřních prostorách si musíme nejdříve prohlédnout a domluvit se na dalších podrobnostech, např. technické zázemí apod.

Přístup k el. proudu (220 V) + informace o vzdálenosti k místu vystoupení.

Zajištěné parkování pro dvě osobní auta s vleky.

Čas na přípravu a demontáž vystoupení minimálně 30 minut.

Pořadatel akce má za povinnost ohlásit užití palných zbraní na příslušných úřadech.