Naše nabídka

Mimo naše nabízená vystoupení můžeme nabídnout i ukázku palných a chladných zbraní, zbrojí a dalších rekvizit z dobového ležení. Zaměřujeme se na období gotiky a 30 leté války a proto můžeme nabídnout skutečně bohatý repertoár. Navíc disponujeme vlastním zázemím v podobě kulisy, nábytku, ozvučení i stanování a pro menší zařídíme i zábavné hry.

Převážně vystupujeme na kulturních akcích, městských slavnostech, bitvách nebo i na soukromých akcích jako jsou svatby a nebo plesy. Máte-li zájem o naše vystoupení nebo sestavení nabídky pro váš program, neváhejte nás kontaktovat.

Nabízená vystoupení

Loupežníci

Vystoupení pro všechny věkové kategorie.

Víte, jak tráví svůj volný čas loupežníci? Že ne? My vám poskytneme netradiční pohled do takové „normální“ loupežnické domácnosti. Vystoupení z časů třicetileté války proložené prvky tělovýchovy. Ve vystoupení jsou použité i palné zbraně.

 Čas

+/- 20 min

  Střelba

Ano

 Období

30 letá válka

Turnaj pohádkových postav

Vystoupení převážně pro děti.

Když by se měli utkat udatný rytíř a prohnaný čert, kdo by byl vítězem? Tato otázka nás napadla, vyhodnotili jsme ji a přicházíme s jejím řešením a ukázkou, jak by to mohlo vypadat. Vystoupení je určeno hlavně dětem, ale na své si přijdou i rodiče. Ve vystoupení jsou použité i palné zbraně.

 Čas

+/- 20 min

  Střelba

Ano

 Období

Gotika & Pohádka

Ukázka zbraní

Nabízíme k vystoupení po předchozí domluvě.

Rádi ukážeme repliky dobových zbraní i zbrojí a přidáme i krátké povídání o jejich historii a používání. Rozsah představovaného arzenálu a případné ukázkové střelby z palných zbraní jsou na včasné domluvě, standardně nepředvádíme.

 Čas

Dle domluvy

  Střelba

Dle domluvy

 Období

Gotika & 30 letá válka 

Technické požadavky

  • Minimální vyhrazený prostor pro vystoupení by měl mít ve vnějších prostranstvích alespoň 5x8 metrů.
  • Prostor ve vnitřních prostorách si musíme nejdříve prohlédnout a domluvit se na dalších podrobnostech, např. technické zázemí apod.
  • Přístup k el. proudu (220 V) + informace o vzdálenosti k místu vystoupení.
  • Zajištěné parkování pro dvě osobní auta s vleky.
  • Čas na přípravu a demontáž vystoupení minimálně 30 minut.
  • Pořadatel akce má za povinnost ohlásit užití palných zbraní na příslušných úřadech.

Dřívější vystoupení

Medikus

Vystoupení převážně pro děti.

Jak může dopadnout inkvizicí pronásledovaný léčitel, když se při útěku zatoulá do opuštěné kovárny? Navíc, když má pletky s ďáblem? Co vše a kdo ho potká? A pomůže mu nakonec někdo? Vystoupení z období gotiky zpestřené pekelnými efekty.

 Čas

+/- 20 min

  Střelba

Ne

 Období

30 letá válka & pohádka